ARCHIV 2019

Vavavoom + design: Aparat.

uvod-1

APARAT: "Chrám vůně. Decentní interiér, vůně kadidla a noční nasvícení prostoru parfumerie působí magicky až sakrálně. Inspirovali jsme se proto gotickými architektonickými prvky (lomený oblouk, vitráže) ve vztahu k nedaleké brněnské dominantě – katedrále Sv. Petra a Pavla. Naším cílem bylo navrhnout výlohu, která získá pozornost, ale nenaruší minimalistický koncept obchodu. Duhová fólie na výloze odkazuje na katedrální vitráže. Výřez ve fólii směřuje pozornost na stojan určený k prezentaci vybraného produktu, který bude možné prakticky využívat i po skončení festivalu. "

OBCHOD

Cílem Vavavoom je přinášet jedinečné zážitky z nákupu řemeslných niche parfémů, luxusní přírodní péče o pleť i tělo a make-upu. 

Aparat. 

Aparat. je grafické studio a nakladatelství založené v roce 2015. Pro globální klientelu pracuje na komerčních i uměleckých projektech se zaměřením na publikační design a branding. Koncept instalace vytvořila Valentýna Filípková.

Portfolio a kontakt najdete na jejich webu.


VÝLOHA ZÍSKALA SPECIÁLNÍ ZMÍNKU OD ODBORNÉ POROTY.
 

vylohy-special-mention-award-badge
uvod2-1
03-4
02-4
01-4

ODBORNÁ POROTA:

Využití skla výkladce a jeho barvy bez dalších grafických prvků je logické, ale zároveň velice originální. Barevnost je silná, luxusní, výrazná, přesně jako prodávané produkty – exkluzivní parfémy. Výloha působí okouzlujícím dojmem, přitom je minimalistická a velmi malé velikosti. Velkým plusem je také jednoznačně její dlouhodobá využitelnost a nenásilná, ale výrazná vazba ke katedrále Petrov jako dominantě města Brna.
 

Všechny soutěžní realizace

Klenoty KaratProject type

BudoárProject type

MR FOXProject type

Chytrá lékárnaProject type

Pralinky KorunaProject type

Knihkupectví CestaProject type

Kopi LuwakProject type

AELProject type

HůlkárnaProject type

Nadace VeronicaProject type

ZOOPLUSProject type

Drogerie na OrlíProject type

Optika RichterProject type

Oříšky na ČeskéProject type

VavavoomProject type

Cult of the RoadProject type

PolagraphProject type

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu a nic vám neunikne!

Co je to WINDOW POP?

Jde o festival věnovaný veřejnému prostoru ve městě. Propojujeme udržitelný design, architekturu a umění přimo v prostoru města. Vizí je město, které je ekologické, inkluzivní, bez bariér a s atraktivními lokálními obchody. Jsme spolek a sice nás to neuživí, ale neskutečně nás to nabíjí! Více o projektu.